Aktualizacje dla klientów

Na stronie Co nowego? dowiesz się więcej na temat nowych funkcji Workplace i aktualizacji.

Na stronie Co nowego wszyscy domyślni administratorzy mogą zobaczyć nadchodzące funkcje w Workplace, a także najnowsze funkcje dostępne już w Workplace.
Aby uzyskać dostęp do strony Co nowego, otwórz Panel administratora. Następnie wybierz Co nowego.
Czy ta informacja była pomocna?
Od października 2021 r. w Workplace wyświetlane jest powiadomienie z prośbą o uaktualnienie klienta.
Zobaczysz to powiadomienie, jeśli Twoje połączenie internetowe jest zaszyfrowane przy użyciu starszej wersji protokołu Transport Layer Security (TLS). Dotyczy to wersji 1.0 (v1.0) lub 1.1 (v1.1).
Klientów, którzy korzystają z Workplace za pośrednictwem połączenia internetowego TLS, prosimy o aktualizację do wersji 1.2 lub nowszej. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom najlepszy poziom szyfrowania i bezpieczeństwa.
Jeśli po 15 listopada 2021 r. nadal będziesz używać wersji 1.0 lub 1.1, zaczniesz odczuwać słabą wydajność narzędzia Workplace lub połączenie nie będzie w ogóle możliwe.
Jak uaktualnić TLS do nowszej wersji?
Uaktualnij system operacyjny na swoim komputerze do najnowszej wersji. Następnie pobierz najnowszą wersję jednej z obsługiwanych przeglądarek:
Domyślne wersje ich wszystkich obsługują najnowsze wersje protokołu TLS.
Jeśli Twoja przeglądarka dostosowana jest do korzystania ze starszych wersji TLS, zmień te ustawienia, aby korzystać z nowych wersji, postępując zgodnie z instrukcjami przeglądarki.
Skąd będę wiedzieć, że uaktualnienie wersji TLS powiodło się?
Po nawiązaniu połączenia za pomocą nowego TLS powiadomienie w Workplace z prośbą o aktualizację nie będzie już wyświetlane.
Czy ta informacja była pomocna?
W sierpniu 2021 r. firma Microsoft zakończyła świadczenie pomocy technicznej dla przeglądarki Internet Explorer. Od tego czasu klienci korzystający z Workplace w przeglądarce Internet Explorer napotykają problemy z wydajnością lub nie są w stanie nawiązać połączenia.
Administratorzy Workplace nie mogą również uzyskać dostępu do Panelu administratora.
W jakiej przeglądarce mam korzystać z Workplace?
Zalecamy korzystanie z najnowszej wersji jednej z poniższych przeglądarek:
Korzystanie z jednej z tych przeglądarek zapewni najlepsze działanie Workplace.
Czy ta informacja była pomocna?
Supplier Connect, dostępny teraz na platformie Workplace, to portal dla dostawców służący do monitorowania współpracy biznesowej z Facebookiem i zarządzania nią.
Część pracowników Twojej firmy, mająca dostęp do portalu Supplier Connect Facebooka, otrzyma nowe konta w Workplace. Wszyscy użytkownicy Supplier Connect otrzymają e-mail z prośbą o skonfigurowanie konta. Administratorzy systemu Workplace otrzymają e-mail z prośbą o sprawdzenie i zatwierdzenie nowych kont w celu dodania ich do portalu Supplier Connect. E-maile będą wysyłane z adresu notification@fbworkmail.com.
W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem suppliers@fb.com.
Czy ta informacja była pomocna?
Odmieniamy aplikację Czat Workplace na iOS, aby nadal zapewniać użytkownikom nowoczesne i zaawansowane mobilne środowisko do pracy. Nasza aplikacja oferuje poprawioną wydajność i produktywność, jednocześnie zajmując mniej miejsca w telefonie. Wprowadzamy też nowe funkcje, takie jak tryb ciemny. Aplikacja będzie udostępniana stopniowo w ciągu kilku miesięcy.
Nowe funkcje
Wprowadzamy nowe funkcje usprawniające aplikację Czat Workplace na iOS.
Nowe funkcje:
  • Tryb ciemny
Aplikacja powstaje niemal od nowa, więc tymczasowo może brakować niektórych rzadziej używanych funkcji, dopóki nie zostaną ukończone. W związku z tym, że chcemy poprawić wydajność i produktywność użytkowników, całkowicie zrezygnowaliśmy z niektórych rzadko używanych funkcji. Poniższa lista zawiera wszystkie funkcje, których tymczasowo brakuje, ale zostaną przywrócone, a także te, które zostały bezpowrotnie usunięte:
Nowość: 9 listopada 2020 r.
Wszystkie brakujące funkcje, które zgodnie z obietnicą miały się pojawić w październiku, zostały przywrócone. Cały czas monitorujemy opinie otrzymywane od klientów, dlatego zachęcamy do dalszego ich przesyłania za pośrednictwem aplikacji – dzięki temu możemy nieustannie udoskonalać działanie nowej aplikacji Czat Workplace na iOS.
Dostępność: aktualnie Dostępność: wycofane
Wyszukiwanie botów
Wysyłanie statycznej lokalizacji
Używanie widoków internetowych botów
Zwiększanie liczby polubień
Używanie szybkich odpowiedzi bota
Wysyłanie oraz niestandardowe emoji polubienia i klawiatura
Używanie menu działań bota
Sklep z naklejkami
Niestandardowe odpowiedzi bota
Reakcja „Kciuk w dół”
Wyświetlanie ikony „Nie przeszkadzać” w skrzynce odbiorczej
Propozycje dotyczące działań związanych z wiadomościami
Ustawianie statusu „Nie przeszkadzać”
Ustawianie pseudonimów
Wyświetlanie wszystkich multimediów udostępnionych na czacie
Ostatnie wyszukiwania
Wysyłanie naklejek
Modyfikowanie ustawień danych
Dodawanie wzmianek @tutaj i @wszyscy
Automatyczne zapisywanie zdjęć w rolce z aparatu
Ankiety
Wyświetlanie oczekujących zaproszeń
Niestandardowe odpowiedzi bota
Karty Osoby i Odkryj
Wyszukiwanie wiadomości
Edytowanie koloru grupy
Wyszukiwanie na czacie
Ustawienia niestandardowych powiadomień
Ustawienie statusu
Edycja zdjęć przesłanych z biblioteki zdjęć
Tworzenie opisów grup
Edytowanie opisów grup
Ulepszone rozmowy wideo (z dźwiękiem)
Edycja zdjęć przesłanych z aparatu
Edytowanie opisu i obrazu czatu grupowego
Ustawianie statusu
Adnotacja do zdjęcia
Ustawianie statusu
Jak mogę się zapisać lub wypisać?
4 listopada rozpoczęliśmy wdrażanie nowej aplikacji Czat Workplace na iOS dla wszystkich klientów. Spodziewamy się, że udostępnienie nowej aplikacji każdemu z nich zajmie około tygodnia.
Aby przywrócić starą wersję aplikacji Czat Workplace, przejdź do posta Czatu Workplace na iOS w sekcji Wczesny dostęp w obszarze Co nowego w Panelu administratora > Zarządzaj wczesnym dostępem > Wybierz Nikt. Użytkownicy nie mogą samodzielnie przywrócić starej wersji, a administratorzy systemu muszą przywrócić całą instancję Workplace.
Użytkownik, któremu udostępniono nową wersję aplikacji, nie będzie mógł już korzystać ze starej.
Otrzymanie nowej aplikacji na iOS lub przywrócenie starej trwa średnio 1 dzień. Po zmianie wersji użytkownicy muszą ponownie uruchomić aplikację dwukrotnie, aby móc korzystać z innej wersji aplikacji. Po pełnym wdrożeniu aplikacji nie będzie trzeba wykonywać żadnych działań. Otrzymasz powiadomienie o tym, że uzyskasz nową wersję aplikacji Czat Workplace na iOS.
Aby przekazać nam opinię, przejdź do ustawień w aplikacji Czat Workplace na iOS i wybierz Prześlij opinię.
Aplikacja na Androida
Obecnie nie ma planów modyfikacji wersji na Androida. Regularnie dodajemy nowe funkcje do aplikacji na Androida – na przykład niedługo wprowadzimy Pokoje Workplace. Jedyną funkcją niedostępną dla użytkowników systemu Android jest tryb ciemny aplikacji.
Czy ta informacja była pomocna?