Dołącz do Workplace

Dołącz do kolegów w Workplace i współpracujcie, używając grup, czatu, pokoi, transmisji wideo na żywo i innych funkcji. Zobacz nowy podręcznik użytkownika i uzyskaj więcej wskazówek dotyczących tego, jak optymalnie wykorzystać czas spędzany w Workplace.

Aby zalogować się do konta Workplace:
  1. Z poziomu adresu URL Workplace wprowadź służbowy adres e-mail i kliknij Kontynuuj.
  2. Podaj swoje hasło.
  3. Kliknij opcję Zaloguj się.
Czy ta informacja była pomocna?
Jeżeli chcesz skonfigurować konto Workplace Advanced dla swojej firmy, zarejestruj się w naszej witrynie. Nie ma ograniczenia liczby członków społeczności Workplace.
Jeżeli firma korzysta już z Workplace Advanced, skonfiguruj konto na komputerze, klikając link przysłany w wiadomości e-mail lub odwiedź stronę [YourCompanyName].workplace.com (np: firma.workplace.com).
Uwaga: Użytkownicy w firmach bez subdomen mogą skonfigurować konta na stronie workplace.facebook.com.
Po skonfigurowaniu konta możesz pobrać aplikację na iPhona lub urządzenie z systemem Android.
Czy ta informacja była pomocna?
Jeżeli chcesz skonfigurować konto Workplace Essential, zarejestruj się w naszej witrynie.
Pamiętaj, że domena e-mail, z której korzystasz, nie może być używana przez inną społeczność Workplace.
Workplace Essential i Workplace Advanced to odmienne typy kont społeczności Workplace. Jeżeli chcesz skonfigurować konto Workplace Advanced dla swojej firmy, również zarejestruj się w naszej witrynie. Nie ma ograniczenia liczby członków żadnego z typów społeczności.
Możesz się zarejestrować w Workplace Essential przy pomocy służbowego lub prywatnego adresu e-mail. Tylko konta utworzone przy pomocy służbowego adresu e-mail można zaktualizować do Workplace Advanced. Nie można zmienić adresu e-mail na koncie Workplace Essential z prywatnego na służbowy.

Jeśli masz konto utworzone przy pomocy prywatnego adresu e-mail i chcesz mieć konto założone przy użyciu służbowego adresu e-mail, możesz przejść do witryny workplace.com i utworzyć nowe konto.
Czy ta informacja była pomocna?
Artykuł jest przeznaczony dla użytkowników Workplace Essential i Workplace Advanced.
Jeśli otrzymasz kod dostępu do Workplace, możesz uzyskać dostęp do nowego konta Workplace.
Aby uzyskać dostęp do konta Workplace:
  1. Wejdź na stronę workplace.com lub pobierz aplikację Workplace albo Czat Workplace ze sklepu iOS App Store lub Google Play.
  2. Na ekranie logowania wybierz opcję Utwórz konto przy użyciu kodu dostępu.
  3. Wprowadź otrzymany 16-znakowy kod dostępu.
  4. Ustaw unikatową nazwę użytkownika i hasło, które będzie odtąd używane do logowania do Workplace. Po określeniu tych danych masz już dostęp do Workplace.

Czy ta informacja była pomocna?
Tak, poświadczenia (czyli nazwy i hasła) wybrane przez użytkowników w Workplace są unikatowe w ramach tej usługi i odrębne względem haseł używanych na Facebooku.
Czy ta informacja była pomocna?
Jeżeli korzystasz z publicznej domeny e-mail:
  • Administratorzy Workplace Essential oraz Workplace Advanced mogą przyznać Ci dostęp do społeczności Workplace.
  • Członkowie grup wielofirmowych mogą zapraszać Cię do swoich grup.
Uwaga: Opcja rejestracji przy użyciu publicznej domeny e-mail jest wprowadzana stopniowo.
Czy ta informacja była pomocna?
Rozwiązywanie problemów
Konto Workplace można utworzyć tylko z prywatnej domeny e-mail należącej do konkretnej osoby. Pamiętaj, że domena e-mail nie może być używana przez inną społeczność Workplace.
Nie można zarejestrować się w Workplace z publicznej domeny e-mail (gmail.com, yahoo.com itp.). Nie można też zarejestrować się w Workplace z ogólnego adresu e-mail (zaczynającego się od info@, admin@, sales@ itp.).
Czy ta informacja była pomocna?
Artykuł jest przeznaczony dla użytkowników Workplace Advanced.
Jeśli wyświetli się komunikat o błędzie informujący, że domena jest już zajęta, może to oznaczać, że proponowana domena jest już używana przez inną firmę, lub że próbujesz dodać domenę publiczną. Jeśli uważasz, że to pomyłka i możesz udowodnić, że domena należy do Ciebie, skontaktuj się z zespołem pomocy.
Uwaga: Aby dodać domenę e-mail do białej listy, należy przejść do Panelu administratora. Tylko administratorzy firmy mogą dodać domenę e-mail do białej listy.
Czy ta informacja była pomocna?