Dołącz do Workplace

Dołącz do koleżanek oraz kolegów w Workplace i współpracujcie, używając grup, czatu, pokoi, transmisji wideo na żywo i innych funkcji. Zobacz nowy podręcznik użytkownika i uzyskaj więcej wskazówek dotyczących tego, jak optymalnie wykorzystać czas spędzany w Workplace.

Aby zalogować się do konta Workplace:
  1. Z poziomu adresu URL Workplace wprowadź służbowy adres e-mail i kliknij Kontynuuj.
  2. Podaj swoje hasło.
  3. Kliknij opcję Zaloguj się.
Czy ta informacja była pomocna?
Jeżeli chcesz skonfigurować konto Workplace Advanced dla swojej firmy, zarejestruj się w naszej witrynie. Nie ma ograniczenia liczby członków społeczności Workplace.
Jeżeli firma korzysta już z Workplace Advanced, skonfiguruj konto na komputerze, klikając link przysłany w wiadomości e-mail lub odwiedź stronę [YourCompanyName].workplace.com (np: firma.workplace.com).
Uwaga: Użytkownicy w firmach bez subdomen mogą skonfigurować konta na stronie workplace.facebook.com.
Po skonfigurowaniu konta możesz pobrać aplikację na iPhona lub urządzenie z systemem Android.
Czy ta informacja była pomocna?
Po otrzymaniu kodu dostępu do Workplace od razu masz dostęp do nowego konta Workplace.
Aby uzyskać dostęp do konta Workplace:
  1. Wejdź na stronę work.workplace.com/work/accesscode lub pobierz aplikację Workplace albo Czat Workplace ze sklepu iOS App Store lub Google Play.
  2. Na ekranie logowania wybierz opcję Utwórz konto przy użyciu kodu dostępu.
  3. Wprowadź otrzymany 16-znakowy kod dostępu.
  4. Ustaw unikatową nazwę użytkownika i hasło, które będzie odtąd używane do logowania do Workplace. Po określeniu tych danych masz już dostęp do Workplace.

Czy ta informacja była pomocna?
Tak, poświadczenia (czyli nazwy i hasła) wybrane przez użytkowników w Workplace są unikatowe w ramach tej usługi i odrębne względem haseł używanych na Facebooku.
Czy ta informacja była pomocna?
Jeżeli korzystasz z publicznej domeny e-mail:
  • Administrator Workplace może zapewnić Ci dostęp do społeczności Workplace.
  • Członkowie grup wielofirmowych mogą zapraszać Cię do swoich grup.
Uwaga: Opcja rejestracji przy użyciu publicznej domeny e-mail jest wprowadzana stopniowo.
Czy ta informacja była pomocna?
Rozwiązywanie problemów
Konto Workplace można utworzyć tylko z prywatnej domeny e-mail należącej do konkretnej osoby. Pamiętaj, że domena e-mail nie może być używana przez inną społeczność Workplace.
Nie można zarejestrować się w Workplace z publicznej domeny e-mail (gmail.com, yahoo.com itp.). Nie można też zarejestrować się w Workplace z ogólnego adresu e-mail (zaczynającego się od info@, admin@, sales@ itp.).
Czy ta informacja była pomocna?
Jeśli wyświetli się komunikat o błędzie informujący, że domena jest już zajęta, może to oznaczać, że proponowana domena jest już używana przez inną firmę, lub że próbujesz dodać domenę publiczną. Jeśli uważasz, że to pomyłka i możesz udowodnić, że domena należy do Ciebie, skontaktuj się z zespołem pomocy.
Uwaga: Aby dodać domenę e-mail do listy zatwierdzonych, należy przejść do Panelu administratora. Tylko administratorzy firmy mogą dodać domenę e-mail do listy zatwierdzonych.
Czy ta informacja była pomocna?