Rozwiązania Enterprise Mobility Management (EMM) w aplikacjach Workplace

Workplace obsługuje dwie aplikacje mobilne dostępne na platformach iOS i Android – Workplace i Czat Workplace. Klienci, którzy korzystają z rozwiązania Enterprise Mobility Management (EMM), mają dostęp do dwóch różnych zestawów konfiguracji dostępnych w aplikacjach Workplace.
Pierwszy obejmuje funkcje dostępne w większości rozwiązań EMM, które są natywnie obsługiwane przez systemy operacyjne urządzeń mobilnych. Dotyczy to wszystkich aplikacji zainstalowanych na urządzeniach mobilnych, w tym również Workplace.
Drugi obejmuje funkcje obsługujące w szczególności aplikacje Workplace, które umożliwiają wprowadzanie określonych wartości konfiguracji w aplikacji i włączanie konkretnych funkcji dla użytkowników.
Taka konfiguracja obsługiwana w aplikacji jest zgodna ze specyfikacją zdefiniowaną przez AppConfig Community, czyli organ normalizacyjny powstały w wyniku współpracy największych dostawców rozwiązań EMM i dostawców aplikacji. W skład AppConfig wchodzą między innymi VMWare, SAP, MobileIron, IBM, SOTI, JAMF i Blackberry
Czy te informacje okazały się pomocne?
Tak
Nie