Statystyki Workplace – informacje ogólne

Artykuł jest przeznaczony dla administratorów Workplace Advanced oraz Workplace Enterprise.
Statystyki to sekcja w panelu administratora zawierająca narzędzia do śledzenia i pomiaru wykorzystania Workplace w organizacji. Statystyk można używać do śledzenia liczby rejestracji użytkowników, trendów w grupach i aktywności związanej z postami.
Sekcja Statystyki składa się z pięciu kart:
  • Osoby Monitoruj aktywność organizacji w Workplace: od momentu wprowadzenia po wdrożenie. W tym miejscu poznasz też miesięczną aktywność.
  • Zawartość Pozwala zobaczyć ilość zawartości tworzonej w organizacji, liczbę osób, które aktywnie uczestniczą w jej tworzeniu.
  • Grupy Monitoruj tworzenie grup oraz aktywność – w Workplace i swoich najbardziej aktywnych grupach.
  • Posty Na tej karcie można zliczać polubienia, komentarze oraz wyświetlenia posta w celu monitorowania wpływu komunikatów przy pomocy zaawansowanych danych na poziomie postów dotyczących skuteczności.
  • Połączenia Na podstawie interakcji pomiędzy użytkownikami sprawdzisz tutaj, w których miejscach Workplace pracownicy najbardziej ze sobą współpracują.
Tylko administratorzy Workplace mogą wyświetlać Statystyki i z nich korzystać. Osoby o niestandardowych rolach administratora również mają dostęp do Statystyk. Więcej informacji o tworzeniu niestandardowych ról administratora.
Czy ta informacja była pomocna?