Jak sprawdzić, czy ktoś oznaczył siebie jako osobę bezpieczną w Workplace i jak podjąć działanie, gdy ktoś określi, że potrzebuje pomocy?

Raporty o bezpieczeństwie są dostępne dla użytkowników Workplace Advanced. Artykuł jest przeznaczony tylko dla administratorów.
Na raporty o bezpieczeństwie można odpowiedzieć na dwa sposoby: Nic mi się nie stało lub Potrzebuję pomocy. Odpowiedzi są aktualizowane w czasie rzeczywistym w kolumnie Status na stronie sytuacji kryzysowej. Stronę możesz filtrować według rodzaju odpowiedzi.
Każdy członek zespołu ds. bezpieczeństwa w ramach danej sytuacji otrzymuje automatycznie wysyłaną wiadomość e-mail z powiadomieniem o osobach, które oznaczyły siebie jako osoby potrzebujące pomocy, więc nie przegapisz takiej informacji. Administratorzy systemu mogą również skonfigurować niestandardową wiadomość e-mail, wybierając kolejno Panel Administratora > stronę ustawień raportów o bezpieczeństwie.
Gdy ktoś oznaczy siebie jako osobę potrzebującą pomocy, możesz kliknąć ikonę rozmowy obok imienia i nazwiska tej osoby, by skontaktować się z nią bezpośrednio na czacie lub za pośrednictwem dowolnej innej metody komunikacji.
Czy ta informacja była pomocna?