Bezpieczeństwo i przepisy prawa

Dowiedz się więcej na temat zapewniania bezpieczeństwa swojej społeczności Workplace, zachowywania zgodności z wnioskami eDiscovery i pobierania certyfikatów bezpieczeństwa.

Głównym priorytetem przy tworzeniu Workplace jest bezpieczeństwo. Serwis ten wykorzystuje te same najlepsze w swojej klasie środowiska i infrastrukturę, które pomagają zabezpieczyć Facebooka. Zapoznaj się z przewodnikiem po bezpieczeństwie.
Czy ta informacja była pomocna?
Klienci używający rozwiązania Workplace mogą skorzystać z jednego z produktów oferowanych przez naszych partnerów, aby spełnić wymagania w zakresie zgodności z przepisami, bezpieczeństwa danych, ochrony przed zagrożeniami oraz wymagania prawne w zakresie eDiscovery. Dowiedz się więcej na temat tworzenia rozwiązań zapewniających zgodność z przepisami.
Czy ta informacja była pomocna?
Informacje na temat partnerów oferujących rozwiązania eDiscovery znajdziesz w sekcji dotyczącej eDiscovery, archiwizacji i zgodności z przepisami dokumentacji dla deweloperów.
Czy ta informacja była pomocna?
Ten artykuł dotyczy tylko administratorów Workplace.
Dostęp do najświeższych certyfikatów bezpieczeństwa Workplace mają administratorzy.
Aby pobrać certyfikat bezpieczeństwa na komputer:
  1. Kliknij kolejno Panel administratora > Bezpieczeństwo.
  2. Kliknij kolejno Więcej > Certyfikaty Znajdź certyfikat bezpieczeństwa, który chcesz pobrać, a następnie kliknij Pobierz raport.
  3. Plik PDF zostanie pobrany do komputera. Raport można obejrzeć, otwierając go w historii pobierania w przeglądarce lub w lokalizacji pobierania na komputerze.
Dodatkowe certyfikaty i raporty o bezpieczeństwie są dostępne w naszej witrynie internetowej.
Czy ta informacja była pomocna?