Jaki priorytet należy nadać zgłoszeniu do działu pomocy Workplace?

Dzięki priorytetowi dział pomocy Workplace jest w stanie określić wpływ zdarzenia na firmę i pilność problemu. Poniżej znajdują się informacje o każdym priorytecie.
Wysoki priorytet: Poważny wpływ na firmę
Poważny wpływ na firmę. Problem uniemożliwia użytkownikom wykonywanie obowiązków służbowych. Wymagane natychmiastowe działanie. Brak możliwości obejścia problemu.
Przykłady:
  • Brak możliwości zalogowania się do Workplace dotyczy wszystkich użytkowników.
  • Kluczowy komponent Workplace, taki jak możliwość tworzenia grup, nie działa.
  • Kluczowy użytkownik, np. prezes firmy, nie może korzystać z podstawowych funkcji Workplace, np. rozpocząć transmisji na żywo.
Średni priorytet: Umiarkowany wpływ na firmę
Umiarkowany wpływ na firmę. Problem uniemożliwia niektórym użytkownikom wykonywanie obowiązków służbowych. Możliwość obejścia problemu. Nie działają mniej istotne funkcje Workplace.
Przykłady:
  • Niektórzy użytkownicy nie mogą rozpocząć transmisji na żywo.
  • Niekluczowy komponent Workplace nie działa zgodnie z oczekiwaniami, np. użytkownicy komputerów Mac nie mogą pobrać filmu.
Niski priorytet: Niewielki wpływ na firmę
Niewielki wpływ na firmę. Problem jest krótkotrwały. Możliwość obejścia problemu. Wpływ dotyczy mniej niż 5% wszystkich użytkowników, a problem nie dotyczy podstawowego komponentu Workplace.
Przykłady:
  • Jeden użytkownik nie może czasami zobaczyć wątku czatu powiązanego z grupą.
  • Niektórzy użytkownicy nie mogą pobrać filmu podczas korzystania z telefonu z systemem Android, ale mogą to zrobić na laptopie lub urządzeniu z systemem iOS.
  • Stosunkowo nieistotne problemy z korzystaniem z API/wsparciem dewelopera.
Uwaga: Głównym celem priorytetów jest zasygnalizowanie zespołowi pomocy Workplace wpływu problemu na firmę lub jego pilności. Priorytety nie oznaczają szybszego ani wolniejszego rozwiązania problemu, lecz umożliwiają nam skupienie się na istotniejszych i pilniejszych problemach.
Czy ta informacja była pomocna?