Plany

Platforma Workplace jest dostępna w ramach planów Advanced i Enterprise. Dowiedz się więcej o tym, jak wybrać odpowiedni plan dla swojej firmy.

Dostępny jest jeden plan Workplace Core z opcjonalnymi dodatkami. Opłata jest naliczana raz w miesiącu w oparciu o liczbę osób zaproszonych do Twojej instancji Workplace.
Przejdź do strony Workplace z cennikiem, aby zobaczyć pełną listę funkcji.
Czy ta informacja była pomocna?
Workplace Advanced służy do łączenia całych organizacji, a koszt to 4 USD za osobę miesięcznie. Jest to nasz rekomendowany plan.
Workplace Enterprise służy organizacjom o bardziej złożonej strukturze ze względu na wielkość i branżę. Koszt wynosi 8 USD za osobę miesięcznie. Aby uzyskać plan Enterprise, należy się skontaktować z zespołem sprzedażowym Workplace albo z partnerem Workplace.
Plan Workplace Frontline może stanowić dodatek do Workplace Advanced lub Workplace Enterprise.
Uwaga: Przejdź do sekcji cen, aby dowiedzieć się więcej na temat planów i cen.
Czy ta informacja była pomocna?
Workplace nalicza stałą miesięczną opłatę w wysokości 4 USD za aktywnego użytkownika Workplace Advanced.
Zostanie naliczona opłata za wszystkich pracowników w Twojej społeczności, niezależnie od tego, czy do rejestracji używają firmowej domeny e-mail.
Pamiętaj, że walutą do rozliczeń jest dolar amerykański. Ceny nie uwzględniają obowiązujących podatków. Najnowsze informacje na temat cen można znaleźć w sekcji cennika.
Czy ta informacja była pomocna?