Plany

Platforma Workplace jest dostępna w ramach planów Advanced i Enterprise. Dowiedz się więcej o tym, jak wybrać odpowiedni plan dla swojej firmy.

Oto przegląd dwóch różnych planów Workplace. Aby sprawdzić, jakie konkretne funkcje są dostępne w ramach planów Advanced i Enterprise, przejdź do strony Workplace z cennikiem.
Istnieją dwa różne plany Workplace. Plany są płatne miesięcznie na podstawie liczby aktywnych użytkowników Workplace.
Przejdź do strony Workplace z cennikiem, aby zobaczyć pełną listę funkcji w obrębie danego planu.
Workplace Advanced
Usługa Workplace Advanced powstała z myślą o łączeniu całej organizacji w Workplace. Zawiera znane już funkcje Workplace, takie jak czat, transmisja wideo na żywo i grupy oraz uprawnienia administratora. Koszt Workplace Advanced wynosi 4,00 USD na osobę miesięcznie. W ramach Workplace Advanced pracownicy obsługi klienta mogą zostać podłączeni do Workplace Frontline na urządzeniu mobilnym, w cenie 1,50 USD na osobę miesięcznie.
Workplace Enterprise
Workplace Enterprise służy organizacjom o bardziej złożonej strukturze ze względu na wielkość i branżę i wymaga większego poziomu wsparcia. Zawiera wszystkie funkcje planu Advanced oraz dodatkowo: wstępne rozpoznanie problemu przez pomoc techniczną w ciągu 4 godzin, priorytetową obsługę problemów oraz wczesny dostęp do nowych funkcji. Koszt Workplace Enterprise wynosi 8,00 USD na osobę miesięcznie.
Czy ta informacja była pomocna?
Workplace Advanced służy do łączenia całych organizacji, a koszt to 4 USD za osobę miesięcznie. Jest to nasz rekomendowany plan.
Workplace Enterprise służy organizacjom o bardziej złożonej strukturze ze względu na wielkość i branżę. Koszt wynosi 8 USD za osobę miesięcznie. Aby uzyskać plan Enterprise, należy się skontaktować z zespołem sprzedażowym Workplace albo z partnerem Workplace.
Plan Workplace Frontline może stanowić dodatek do Workplace Advanced lub Workplace Enterprise.
Uwaga: Przejdź do sekcji cen, aby dowiedzieć się więcej na temat planów i cen.
Czy ta informacja była pomocna?
Workplace nalicza stałą miesięczną opłatę w wysokości 4 USD za aktywnego użytkownika Workplace Advanced.
Zostanie naliczona opłata za wszystkich pracowników w Twojej społeczności, niezależnie od tego, czy do rejestracji używają firmowej domeny e-mail.
Pamiętaj, że walutą do rozliczeń jest dolar amerykański. Ceny nie uwzględniają obowiązujących podatków. Najnowsze informacje na temat cen można znaleźć w sekcji cennika.
Czy ta informacja była pomocna?