Pomoc

Dowiedz się więcej o pomocy oferowanej klientom korzystającym z Workplace. Potrzebujesz więcej informacji, aby wysłać pytanie do działu pomocy? Uzyskaj je, korzystając z naszych zasobów informacyjnych i szkoleniowych.

Wszyscy klienci Workplace mają dostęp do zasobów pomocy online. Dowiedz się poniżej, jaka dodatkowa pomoc jest dostępna w ramach Twojego planu Workplace.
Jaka dodatkowa pomoc jest dostępna?
Użytkownicy i administratorzy w Workplace mają dostęp do Centrum pomocy Workplace, Pomocy społecznościowej Workplace oraz Centrum zasobów dla klientów.
Tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe wsparcie, administratorzy mogą skontaktować się z zespołem pomocy Workplace za pośrednictwem wiadomości lub czatu. Aby przejść do skrzynki odbiorczej Panelu pomocy i wysłać nowy wniosek:
 1. Otwórz Panel administratora na pasku nawigacyjnym Workplace.
 2. Kliknij Kontakt z zespołem pomocy.
 3. Kliknij Zadaj pytanie, aby wysłać wiadomość do zespołu pomocy Workplace.
 4. Kliknij Porozmawiaj z nami, aby uzyskać pomoc za pośrednictwem wiadomości błyskawicznych. Pomoc przez czat jest wprowadzana stopniowo i możesz jeszcze nie mieć do niej dostępu.
Dostęp do tego ekranu możesz też uzyskać, klikając na pasku nawigacyjnym Workplace i wybierając Skontaktuj się z działem pomocy Workplace.
Skrzynka odbiorcza Panelu pomocy umożliwia przeglądanie wcześniejszych zgłoszeń do zespołu pomocy, filtrowanie zgłoszeń według ich aktualnego statusu oraz sprawdzenie, czy nie nastąpiła awaria, która może mieć wpływ na działanie platformy Workplace.
Nadal potrzebujesz pomocy?
Wszyscy użytkownicy Workplace mają dostęp do dodatkowej pomocy po przejściu do sekcji:
 • Pomoc dla deweloperów. W tym miejscu uzyskasz informacje o wdrożeniu Workplace w swojej firmie.
 • Centrum zasobów dla klientów. W tym miejscu znajdziesz wszystkie zasoby i najlepsze praktyki Workplace. Dzięki nim wdrożenie tej usługi nie przysparza trudności i pozwala organizacji na szybkie osiąganie wyników.
Czy ta informacja była pomocna?
Korzystanie z bezpośredniej pomocy technicznej ma wiele zalet:
 • Administratorzy mają dostęp do wszystkich zgłoszeń utworzonych przez administratorów w firmie.
 • Bezpośrednia pomoc techniczna jest dostępna z poziomu narzędzia, co oznacza, że administrator nie musi opuszczać Workplace, aby uzyskać pomoc.
 • Administratorzy widzą status wysłanego przez siebie zgłoszenia i mogą śledzić postęp jego realizacji.
Czy ta informacja była pomocna?
Dzięki priorytetowi dział pomocy Workplace jest w stanie określić wpływ zdarzenia na firmę i pilność problemu. Poniżej znajdują się informacje o każdym priorytecie.
Wysoki priorytet: Poważny wpływ na firmę
Poważny wpływ na firmę. Problem uniemożliwia użytkownikom wykonywanie obowiązków służbowych. Wymagane natychmiastowe działanie. Brak możliwości obejścia problemu.
Przykłady:
 • Brak możliwości zalogowania się do Workplace dotyczy wszystkich użytkowników.
 • Kluczowy komponent Workplace, taki jak możliwość tworzenia grup, nie działa.
 • Kluczowy użytkownik, np. prezes firmy, nie może korzystać z podstawowych funkcji Workplace, np. rozpocząć transmisji na żywo.
Średni priorytet: Umiarkowany wpływ na firmę
Umiarkowany wpływ na firmę. Problem uniemożliwia niektórym użytkownikom wykonywanie obowiązków służbowych. Możliwość obejścia problemu. Nie działają mniej istotne funkcje Workplace.
Przykłady:
 • Niektórzy użytkownicy nie mogą rozpocząć transmisji na żywo.
 • Niekluczowy komponent Workplace nie działa zgodnie z oczekiwaniami, np. użytkownicy komputerów Mac nie mogą pobrać filmu.
Niski priorytet: Niewielki wpływ na firmę
Niewielki wpływ na firmę. Problem jest krótkotrwały. Możliwość obejścia problemu. Wpływ dotyczy mniej niż 5% wszystkich użytkowników, a problem nie dotyczy podstawowego komponentu Workplace.
Przykłady:
 • Jeden użytkownik nie może czasami zobaczyć wątku czatu powiązanego z grupą.
 • Niektórzy użytkownicy nie mogą pobrać filmu podczas korzystania z telefonu z systemem Android, ale mogą to zrobić na laptopie lub urządzeniu z systemem iOS.
 • Stosunkowo nieistotne problemy z korzystaniem z API / wsparciem dewelopera.
Uwaga: Głównym celem priorytetów jest zasygnalizowanie zespołowi pomocy Workplace wpływu problemu na firmę lub jego pilności. Priorytety nie oznaczają szybszego ani wolniejszego rozwiązania problemu, lecz umożliwiają nam skupienie się na istotniejszych i pilniejszych problemach.
Czy ta informacja była pomocna?
Inna pomoc
Centrum zasobów dla klientów zawiera wszystkie najlepsze praktyki i zasoby związane z Workplace, dzięki czemu wdrożenie tej usługi nie przysparza trudności, a co więcej, pozwala organizacji na szybkie osiąganie wyników.
Czy ta informacja była pomocna?
Strona statusu jest dostępna publicznie pod adresem workplace.com/status. Link do tej strony znajdziesz też w stopce witryny Workplace.
Wpis jest dodawany na stronie statusu po wykryciu problemu, w przypadku zmiany jego statusu i po jego rozwiązaniu.
Zapisz się, aby otrzymywać informacje o aktualizacjach
Z grupą w Workplace możesz zintegrować funkcję publikowaniastatusu Workplace. Kiedy na stronie statusu Workplace wystąpi problem albo zostanie on rozwiązany, integracja spowoduje opublikowanie w grupie posta, z kolei członkowie otrzymają powiadomienia push oraz e-maile.
Aby dodać integrację:
 1. W grupie, której jesteś administratorem, kliknij Więcej i wybierz Integracje.
 2. Kliknij Status Workplace.
 3. Wybierz Dodaj.
Możesz też zapisać się do kanału RRS strony statusu Workplace, korzystając ze swojego ulubionego czytnika RSS.
Czy ta informacja była pomocna?
Zgłaszanie problemu
Jeśli uważasz, że masz problem z działaniem usługi Workplace, przejdź do strony workplace.com/status i sprawdź, czy inni klienci też mają ten problem. Na stronie statusu Workplace wyszczególniamy tylko problemy wpływające na możliwość korzystania przez użytkowników z podstawowych funkcji Workplace. Funkcje te są widoczne w górnej części strony statusu.
Jeśli jesteś administratorem Workplace i masz problem z jedną z tych funkcji, ale nie widzisz go na liście na stronie statusu, możesz przesłać zgłoszenie do zespołu pomocy.
Czy ta informacja była pomocna?