Pomoc

Dowiedz się więcej o pomocy oferowanej klientom korzystającym z Workplace. Potrzebujesz więcej informacji, aby wysłać pytanie do działu pomocy? Uzyskaj je, korzystając z naszych zasobów informacyjnych i szkoleniowych.

Możesz skontaktować się z naszym zespołem pomocy, tylko jeśli jesteś administratorem Workplace Premium
Jeżeli jesteś administratorem Workplace Premium:
Kliknij opcję w prawym górnym rogu strony. Możesz teraz:
 • Skontaktować się z działem pomocy Workplace. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu maksymalnie 48 godzin, choć zwykle staramy się odpowiadać w ciągu jednego dnia roboczego.
 • Przejdź do skrzynki odbiorczej panelu pomocy. Znajdziesz tam korespondencję z działem pomocy Workplace. Na wiadomości możesz odpowiadać z poziomu skrzynki odbiorczej panelu pomocy lub korzystać ze służbowego adresu e-mail.
 • Zadaj pytanie społeczności. Forum Pomoc społecznościowa to miejsce, w którym możesz nawiązać kontakt z użytkownikami Workplace z innych firm i znaleźć lub napisać odpowiedzi na pytania dotyczące Workplace. Członkowie naszego zespołu również uczestniczą w dyskusjach.
 • Przekaż opinię. Zapoznajemy się z otrzymanymi pomysłami i wykorzystujemy je do usprawniania Workplace. Jeśli masz problem, który wymaga natychmiastowej pomocy, skontaktuj się z działem pomocy Workplace.
Jeśli nadal potrzebujesz pomocy:
 • Przejdź do Pomocy dla deweloperów. Pomoc dla deweloperów to miejsce, w którym można uzyskać informacje o wdrożeniu Workplace w swojej firmie.
 • Odwiedź Centrum transformacji. Centrum transformacji zawiera wszystkie najlepsze praktyki i zasoby związane z Workplace, dzięki czemu wdrożenie tej usługi nie przysparza trudności, a co więcej, pozwala organizacji na szybkie osiąganie wyników.
Jeżeli nie jesteś administratorem lub jeżeli korzystasz z Workplace Standard:
Kliknij ikonę w prawym górnym rogu strony. Możesz teraz:
 • Zadać pytanie społeczności. Forum Pomoc społecznościowa to miejsce, w którym możesz nawiązać kontakt z użytkownikami Workplace z innych firm i znaleźć lub napisać odpowiedzi na pytania dotyczące Workplace. Członkowie naszego zespołu również uczestniczą w dyskusjach.
 • Przekaż opinię. Zapoznajemy się z otrzymanymi pomysłami i wykorzystujemy je do usprawniania Workplace.
Czy ta informacja była pomocna?
Artykuł jest przeznaczony dla użytkowników Workplace Advanced. Dostęp do bezpośredniej pomocy technicznej można uzyskać tylko na komputerze.
Korzystanie z Bezpośredniej pomocy technicznej ma wiele zalet:
 • Administratorzy mają dostęp do wszystkich zgłoszeń utworzonych przez administratorów w firmie.
 • Bezpośrednia pomoc techniczna jest dostępna z poziomu narzędzia, co oznacza, że administrator nie musi opuszczać Workplace, aby uzyskać pomoc.
 • Administratorzy widzą status wysłanego przez siebie zgłoszenia i mogą śledzić postęp jego realizacji.
Czy ta informacja była pomocna?
Dzięki priorytetowi dział pomocy Workplace jest w stanie określić wpływ zdarzenia na firmę i pilność problemu. Poniżej znajdują się informacje o każdym priorytecie.
Wysoki priorytet: Poważny wpływ na firmę
Poważny wpływ na firmę. Problem uniemożliwia użytkownikom wykonywanie obowiązków służbowych. Wymagane natychmiastowe działanie. Brak możliwości obejścia problemu.
Przykłady:
 • Brak możliwości zalogowania się do Workplace dotyczy wszystkich użytkowników.
 • Kluczowy komponent Workplace, taki jak możliwość tworzenia grup, nie działa.
 • Kluczowy użytkownik, np. prezes firmy, nie może korzystać z podstawowych funkcji Workplace, np. rozpocząć transmisji na żywo.
Średni priorytet: Umiarkowany wpływ na firmę
Umiarkowany wpływ na firmę. Problem uniemożliwia niektórym użytkownikom wykonywanie obowiązków służbowych. Możliwość obejścia problemu. Nie działają mniej istotne funkcje Workplace.
Przykłady:
 • Niektórzy użytkownicy nie mogą rozpocząć transmisji na żywo.
 • Niekluczowy komponent Workplace nie działa zgodnie z oczekiwaniami, np. użytkownicy komputerów Mac nie mogą pobrać filmu.
Niski priorytet: Niewielki wpływ na firmę
Niewielki wpływ na firmę. Problem jest krótkotrwały. Możliwość obejścia problemu. Wpływ dotyczy mniej niż 5% wszystkich użytkowników, a problem nie dotyczy podstawowego komponentu Workplace.
Przykłady:
 • Jeden użytkownik nie może czasami zobaczyć wątku czatu powiązanego z grupą.
 • Niektórzy użytkownicy nie mogą pobrać filmu podczas korzystania z telefonu z systemem Android, ale mogą to zrobić na laptopie lub urządzeniu z systemem iOS.
 • Stosunkowo nieistotne problemy z korzystaniem z API/wsparciem dewelopera.
Uwaga: Głównym celem priorytetów jest zasygnalizowanie zespołowi pomocy Workplace wpływu problemu na firmę lub jego pilności. Priorytety nie oznaczają szybszego ani wolniejszego rozwiązania problemu, lecz umożliwiają nam skupienie się na istotniejszych i pilniejszych problemach.
Czy ta informacja była pomocna?
Inna pomoc
Centrum zasobów dla klientów zawiera wszystkie najlepsze praktyki i zasoby związane z Workplace, dzięki czemu wdrożenie tej usługi nie przysparza trudności, a co więcej, pozwala organizacji na szybkie osiąganie wyników.
Czy ta informacja była pomocna?
Wpis jest dodawany na stronie statusu po wykryciu problemu, w przypadku zmiany jego statusu i po jego rozwiązaniu.
Strona statusu jest dostępna publicznie pod adresem workplace.com/status. Link do tej strony znajdziesz też w stopce witryny Workplace.
Zapisz się, aby otrzymywać informacje o aktualizacjach
Z grupą w Workplace możesz zintegrować funkcję publikowania statusu Workplace. Kiedy na stronie statusu Workplace wystąpi problem albo zostanie on rozwiązany, integracja spowoduje opublikowanie w grupie posta, z kolei członkowie otrzymają powiadomienia push oraz e-maile.
Aby dodać integrację:
 1. W grupie, której jesteś administratorem, kliknij kartę Więcej i wybierz Integracje.
 2. Kliknij Status Workplace.
 3. Wybierz Dodaj.
Możesz też zapisać się do kanału RRS strony statusu Workplace, korzystając ze swojego ulubionego czytnika RSS.
Czy ta informacja była pomocna?
Zgłaszanie problemu
Jeśli uważasz, że masz problem z działaniem usługi Workplace, przejdź do strony workplace.com/status i sprawdź, czy inni klienci też mają ten problem. Na stronie statusu Workplace wyszczególniamy tylko problemy wpływające na możliwość korzystania przez użytkowników z podstawowych funkcji Workplace. Funkcje te są widoczne w górnej części strony statusu.
Jeśli jesteś administratorem Workplace Advanced i masz problem z jedną z tych funkcji, ale nie widzisz go na liście na stronie statusu, możesz przesłać zgłoszenie do zespołu pomocy.
Czy ta informacja była pomocna?