Jakie są różne typy planów Workplace?

Oto przegląd dwóch różnych planów Workplace. Aby sprawdzić, jakie konkretne funkcje są dostępne w ramach planów Advanced i Enterprise, przejdź do strony Workplace z cennikiem.
Istnieją dwa różne plany Workplace. Plany są płatne miesięcznie na podstawie liczby aktywnych użytkowników Workplace.
Przejdź do strony Workplace z cennikiem, aby zobaczyć pełną listę funkcji w obrębie danego planu.
Workplace Advanced
Usługa Workplace Advanced powstała z myślą o łączeniu całej organizacji w Workplace. Zawiera znane już funkcje Workplace, takie jak czat, transmisja wideo na żywo i grupy oraz uprawnienia administratora. Koszt Workplace Advanced wynosi 4,00 USD na osobę miesięcznie. W ramach Workplace Advanced pracownicy obsługi klienta mogą zostać podłączeni do Workplace Frontline na urządzeniu mobilnym, w cenie 1,50 USD na osobę miesięcznie.
Workplace Enterprise
Workplace Enterprise służy organizacjom o bardziej złożonej strukturze ze względu na wielkość i branżę i wymaga większego poziomu wsparcia. Zawiera wszystkie funkcje planu Advanced oraz dodatkowo: wstępne rozpoznanie problemu przez pomoc techniczną w ciągu 4 godzin, priorytetową obsługę problemów oraz wczesny dostęp do nowych funkcji. Koszt Workplace Enterprise wynosi 8,00 USD na osobę miesięcznie.
Czy ta informacja była pomocna?