Kto może włączyć integracje w Workplace?

Możliwość włączania integracji jest uzależniona od rodzaju integracji, bez względu na to, czy korzystasz z wersji Workplace Essential czy Workplace Advanced, a także od tego, czy jesteś administratorem społeczności Workplace swojej organizacji.
Jeżeli jesteś administratorem grupy, przejdź do karty Integracje w danej grupie. Z poziomu karty Integracje:
  • Możesz włączać kanały wielu wydawców medialnych i konfigurować niestandardowe kanały z dowolnej usługi obsługującej RSS lub Atom.
  • Folder znajdujący się w usłudze przechowywania w chmurze można powiązać z grupą.
  • W Workplace Essential można powiązać folder z usług takich jak Dropbox, G Drive, OneDrive oraz SharePoint.
    W Workplace Advanced można powiązać folder z usług takich jak Dropbox, GDrive, OneDrive, SharePoint, Quip i Box, ale jest to możliwe tylko wówczas, gdy administrator społeczności Workplace najpierw włączy te integracje.
  • W Workplace Advanced, jeśli administrator skonfiguruje co najmniej jedną niestandardową integrację, możesz mieć możliwość włączenia tych integracji w grupach. Wszystko zależy od tego, w jakim celu zaprojektowano niestandardową integrację. Integracja może na przykład publikować aktualizacje w grupie lub wysyłać wiadomości do członków grupy.
Jako administrator Workplace Advanced:
  • Możesz włączyć dowolną integrację z listy w Katalogu integracji. Możesz udostępnić te integracje każdemu członkowi Twojej społeczności lub konkretnym osobom i grupom w obrębie tej społeczności.
  • Możesz też utworzyć Niestandardowe integracje umożliwiające połączenie Workplace z narzędziami wewnętrznymi, z których korzysta Twoja organizacja.
Czy ta informacja była pomocna?