Jak skontaktować się z działem pomocy Workplace?

Wszyscy klienci Workplace mają dostęp do zasobów pomocy online. Dowiedz się poniżej, jaka dodatkowa pomoc jest dostępna w ramach Twojego planu Workplace.
Jaka dodatkowa pomoc jest dostępna?
Użytkownicy i administratorzy w Workplace mają dostęp do Centrum pomocy Workplace, Pomocy społecznościowej Workplace oraz Centrum zasobów dla klientów.
Tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe wsparcie, administratorzy mogą skontaktować się z zespołem pomocy Workplace za pośrednictwem wiadomości lub czatu. Aby przejść do skrzynki odbiorczej Panelu pomocy i wysłać nowy wniosek:
  1. Otwórz Panel administratora na pasku nawigacyjnym Workplace.
  2. Kliknij Kontakt z zespołem pomocy.
  3. Kliknij Zadaj pytanie, aby wysłać wiadomość do zespołu pomocy Workplace.
  4. Kliknij Porozmawiaj z nami, aby uzyskać pomoc za pośrednictwem wiadomości błyskawicznych. Pomoc przez czat jest wprowadzana stopniowo i możesz jeszcze nie mieć do niej dostępu.
Dostęp do tego ekranu możesz też uzyskać, klikając na pasku nawigacyjnym Workplace i wybierając Skontaktuj się z działem pomocy Workplace.
Skrzynka odbiorcza Panelu pomocy umożliwia przeglądanie wcześniejszych zgłoszeń do zespołu pomocy, filtrowanie zgłoszeń według ich aktualnego statusu oraz sprawdzenie, czy nie nastąpiła awaria, która może mieć wpływ na działanie platformy Workplace.
Nadal potrzebujesz pomocy?
Wszyscy użytkownicy Workplace mają dostęp do dodatkowej pomocy po przejściu do sekcji:
  • Pomoc dla deweloperów. W tym miejscu uzyskasz informacje o wdrożeniu Workplace w swojej firmie.
  • Centrum zasobów dla klientów. W tym miejscu znajdziesz wszystkie zasoby i najlepsze praktyki Workplace. Dzięki nim wdrożenie tej usługi nie przysparza trudności i pozwala organizacji na szybkie osiąganie wyników.
Czy ta informacja była pomocna?