Jaki rodzaj wsparcia jest dostępny w Workplace?

Możesz skontaktować się z naszym zespołem pomocy, tylko jeśli jesteś administratorem Workplace Premium
Jeżeli jesteś administratorem Workplace Premium:
Kliknij opcję w prawym górnym rogu strony. Możesz teraz:
  • Skontaktować się z działem pomocy Workplace. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu maksymalnie 48 godzin, choć zwykle staramy się odpowiadać w ciągu jednego dnia roboczego.
  • Przejdź do skrzynki odbiorczej panelu pomocy. Znajdziesz tam korespondencję z działem pomocy Workplace. Na wiadomości możesz odpowiadać z poziomu skrzynki odbiorczej panelu pomocy lub korzystać ze służbowego adresu e-mail.
  • Zadaj pytanie społeczności. Forum Pomoc społecznościowa to miejsce, w którym możesz nawiązać kontakt z użytkownikami Workplace z innych firm i znaleźć lub napisać odpowiedzi na pytania dotyczące Workplace. Członkowie naszego zespołu również uczestniczą w dyskusjach.
  • Przekaż opinię. Zapoznajemy się z otrzymanymi pomysłami i wykorzystujemy je do usprawniania Workplace. Jeśli masz problem, który wymaga natychmiastowej pomocy, skontaktuj się z działem pomocy Workplace.
Jeśli nadal potrzebujesz pomocy:
  • Przejdź do Pomocy dla deweloperów. Pomoc dla deweloperów to miejsce, w którym można uzyskać informacje o wdrożeniu Workplace w swojej firmie.
  • Odwiedź Centrum transformacji. Centrum transformacji zawiera wszystkie najlepsze praktyki i zasoby związane z Workplace, dzięki czemu wdrożenie tej usługi nie przysparza trudności, a co więcej, pozwala organizacji na szybkie osiąganie wyników.
Jeżeli nie jesteś administratorem lub jeżeli korzystasz z Workplace Standard:
Kliknij ikonę w prawym górnym rogu strony. Możesz teraz:
  • Zadać pytanie społeczności. Forum Pomoc społecznościowa to miejsce, w którym możesz nawiązać kontakt z użytkownikami Workplace z innych firm i znaleźć lub napisać odpowiedzi na pytania dotyczące Workplace. Członkowie naszego zespołu również uczestniczą w dyskusjach.
  • Przekaż opinię. Zapoznajemy się z otrzymanymi pomysłami i wykorzystujemy je do usprawniania Workplace.
Czy ta informacja była pomocna?