Ochrona płatników

Bezpieczeństwo i poufność danych płatności jest naszym priorytetem. Poniżej przedstawiamy podsumowanie działań, które podejmujemy w celu ochrony danych dotyczących płatności oraz programy, z których możesz skorzystać, jeśli potrzebujesz pomocy.

1. Bezpieczeństwo danych2. Specjaliści ds. oszustw3. Pomoc w potrzebie
1. Bezpieczeństwo danych

Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa danych.

Informacje finansowe są przechowywane na zabezpieczonych serwerach i dodatkowo chronione przed hakerami.

  • Nawiązujemy z przeglądarką płatnika zaszyfrowane połączenie wykorzystujące zaawansowaną technologię zabezpieczeń. Dzięki temu możemy chronić dane płatności przesyłane do Workplace.
  • Nasze serwery dysponują wielowarstwowym systemem zabezpieczeń sprzętowych i programowych. Dostęp do danych na naszych serwerach jest bardzo ograniczony i stale monitorowany.
  • Nikt nie może zobaczyć całego numeru karty kredytowej lub hasła PayPal w Workplace po jego wpisaniu, nawet dysponując hasłem płatnika.
  • Nigdy nie udostępniamy danych płatności innym użytkownikom. Nie są one również wyświetlane w publicznych profilach. Nie udostępniamy pełnych danych płatnika nawet podmiotom, które są odbiorcami płatności.
2. Specjaliści ds. oszustw

Stale monitorujemy serwis pod kątem podejrzanej aktywności.

Najlepsi na świecie specjaliści ds. oszustw sprawdzają każdy zakup dokonany w Workplace.

  • Korzystając z zaawansowanych modeli komputerowych, analizujemy setki informacji na temat każdej płatności, aby pomóc specjalistom w blokowaniu oszustw i wykrywaniu kradzieży danych płatności.
  • Jeśli wykryjemy nieuczciwe działania na Twoim koncie, pomożemy Ci zabezpieczyć konto i podjąć niezbędne kroki w celu usunięcia nieuczciwych obciążeń.
3. Pomoc w potrzebie

Jeśli coś pójdzie nie tak, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli wystąpi problem, zapoznamy się z nim i zrobimy wszystko, aby go rozwiązać.

  • Współpracujemy z zewnętrznymi partnerami, programistami i sprzedawcami, aby przyśpieszyć rozwiązanie wszelkich zaistniałych problemów. Mają oni zwykle więcej szczegółowych informacji i często pomagają nam znaleźć rozwiązanie.
  • Jeśli nie otrzymałeś(aś) artykułu, za który zapłaciłeś(aś) lub nie jesteś zadowolony(a) z otrzymanej odpowiedzi, skontaktuj się z nami, a my postaramy się znaleźć wyjście z sytuacji.

Chętnie pomożemy

Masz pytania dotyczące płatności w Workplace? Skontaktuj się z zespołem pomocy w dowolnym momencie.