Raporty o bezpieczeństwie

Dowiedz się, jak prawidłowo odpowiedzieć na powiadomienie z Raportów o bezpieczeństwie.

Raporty o bezpieczeństwie są dostępne tylko dla użytkowników Workplace Advanced
Dzięki raportom o bezpieczeństwie organizacje mogą potwierdzać bezpieczeństwo swoich pracowników za pośrednictwem powiadomień Workplace.
Aby odpowiedzieć na wiadomość z raportów o bezpieczeństwie za pośrednictwem czatu Workplace, kliknij Nic mi się nie stało lub Potrzebuję pomocy. Twoja organizacja zostanie natychmiast powiadomiona o Twojej odpowiedzi i w razie potrzeby będzie mogła podjąć stosowne działania.
Aby odpowiedzieć na wiadomość z raportów o bezpieczeństwie za pośrednictwem wiadomości e-mail, kliknij Nic mi się nie stało lub Potrzebuję pomocy. Nastąpi przekierowanie do Workplace, a Twoja organizacja zostanie natychmiast powiadomiona o Twojej odpowiedzi i w razie potrzeby będzie mogła podjąć stosowne działania.
Aby odpowiedzieć na wiadomość z raportów o bezpieczeństwie za pośrednictwem powiadomień Workplace, kliknij Nic mi się nie stało lub Potrzebuję pomocy. Możesz to zrobić z poziomu banera na górze Aktualności lub klikając powiadomienie o produkcie, co spowoduje przekierowanie na stronę odpowiedzi na raporty o bezpieczeństwie. Twoja organizacja zostanie natychmiast powiadomiona o Twojej odpowiedzi i w razie potrzeby będzie mogła podjąć stosowne działania.
Czy ta informacja była pomocna?